Hakkımızda

Kahve Limanı olarak, yaptığımız işi seviyoruz. Kusursuz hizmeti sunmak için her zaman ileriyi hedefliyoruz. Mekan, sunum ve lezzet kalitesini daima en üst seviyede tutarken, ürünlerimizin tazeliği ve kahvemizin eşsiz tadından ödün vermiyoruz. Tüm bunların yanı sıra bizi eşsiz kılan özelliğimiz, yüksek kaliteli lezzetlerimizin herkesin ulaşabileceği makul fiyatlarda olması.

“Kahve Limanı olarak
kahvenin zaman içinde edindiği
lezzet birikimini sizlerle paylaşıyoruz.”

Global standartlarla yarışıyor fakat bu sebeple asla sıradanlaşmıyoruz. Sürekli olarak yeni lezzet ve nostaljik değerlerin peşinden giderek çeşitlerimizi arttırıyoruz. Huzurlu sohbetlerle daha da ısınan sıcak ortamımızda, kahvenin yanında tatlı ve tuzlu diğer lezzetlerimizi de geleneksel ve modern şekillerde sizlere sunuyoruz.

“Farklıyız Fakat Yabancılaşmadık”

<div>Kahve Limanı sahip olduğu altyapı ve kahve kültürü sayesinde standartlaşmış global sistemin içinde özgün yapısını korurken lezzet skalasını da günden güne genişletmektedir. Bize göre en kaliteli ürün en iyi hizmetle en makul değerle sunulmalıdır. Ekipmanların yeterliliği, eğitimli baristalar, ortamdaki müzik, bu hizmeti sunarken bizim farklılığımızı ama bir o kadar da samimi ve tanıdık gelen mizacımızı anlatmaktadır.

Bizi anlayan, çizgimizi koruyabileceğine inanan, samimi ve yetenekli girişimciler için franchise olanaklarımızı sunuyoruz. İsterseniz iletişim numaralarımızdan bizimle temas kurabilir ve tekliflerinizi iletebilirsiniz.